HOBUT CT132TRAN150A-5/10V Current Transformer, 150 A, 45 Hz, 65 Hz, DIN Rail
Product details
| Frequency Min | 45Hz |
| Transformer Mounting | DIN Rail |
| Turns Ratio | - |
| Product Range | - |
| Frequency Max | 65Hz |
| Input Current | 150A |
Other details
| Brand | HOBUT |
| Part Number | CT132TRAN150A-5/10V |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
Product details
| Frequency Min | 45Hz |
| Turns Ratio | - |
| Product Range | - |
| Frequency Max | 65Hz |
| Input Current | 150A |
Other details
| Brand | HOBUT |
| Quantity | Each |
Description
| Frequency Min | 45Hz |
| Frequency Max | 65Hz |
| Input Current | 150A |