Diodes INC. SBRFP10U60D1-13 Standard Recovery Diode 60 V 10 A Single 520 mV 50 ns 190
HomeStore
Other details
Brand DIODES INC.
Part Number SBRFP10U60D1-13
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand DIODES INC.
Part Number SBRFP10U60D1-13
Part Number SBRFP10U60D1-13
Diodes INC. SBRFP10U60D1-13 Standard Recovery Diode 60 V 10 A Single 520 mV 50 ns 190 | Tanotis