BOURNS RSB-500-50 Current Shunt, 0.1 mohm, 50 mV O/P, w/Baseplate, 500 A, 0.25 %, -40 °C, 60 °C, Riedon RS Series
Product details
Other details
| Brand | BOURNS |
| Part Number | RSB-500-50 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |