BOURNS MOV-14D431K TVS Varistor, 275 V, 350 V, MOV-14DxxxK Series, 710 V, Disc 14mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
HomeStore
Product details
Other details
Brand BOURNS
Part Number MOV-14D431K
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Other details
Brand BOURNS
Part Number MOV-14D431K
Part Number MOV-14D431K
BOURNS MOV-14D431K TVS Varistor, 275 V, 350 V, MOV-14DxxxK Series, 710 V, Disc 14mm, Metal Oxide Varistor (MOV) | Tanotis