BOURNS MOV-10D471KK TVS Varistor, 300 V, 385 V, MOV-10DxxxK Series, 775 V, Disc 10mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
Product details
Other details
| Brand | BOURNS |
| Part Number | MOV-10D471KK |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |