ABB OT160EV12P Load Break 160 A 415 V 3 Pole OT Series New
Product details
| Contact Current AC Max | 160A |
| Contact Voltage AC Max | 415V |
| No. of Poles | 3 Pole |
| Product Range | OT Series |
Other details
| Brand | ABB |
| Part Number | OT160EV12P |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
$156.94ABB OT160EV12P Load Break 160 A 415 V 3 Pole OT Series New
Product details
| No. of Poles | 3 Pole |
| Product Range | OT Series |
Other details
| Brand | ABB |
| Part Number | OT160EV12P |
| Quantity | Each |
Description
| No. of Poles | 3 Pole |